رونمایی از سامانه فیت آسا: برنامه هوشمند تناسب اندام و فعالیت بدنی

“فیت آسا: برنامه هوشمند تناسب اندام و فعالیت بدنی” با هدف ارتقای کیفی و کمی فعالیت بدنی در عموم مردم، بهبود تناسب اندام و پیشگیری از بروز بیماری های مزمن و سندرم متابولیک آغاز به کار کرد. این سامانه به آدرس www.fitasa.ir  قابل دسترسی است.

با فیت آسا می توانید فعالیت بدنی خود را پایش کنید، ورزش کنید، باشگاه خود را انتخاب کنید، از امکانات فیت آسا در پیام رسان های موبایل، اپلیکیشن موبایل و باشگاه ها لذت ببرید و از قابلیت ها و خدمات رایگان فیت آسا بهره ببرید.

بر اساس پژوهش های تایید شده، یک برنامه شخصی مناسب برای فعالیت بدنی (Physical Activity)، باعث بهبود تناسب اندام (Fitness)  و ارتقای سلامت (Health Promotion) شما از جمله کاهش میزان چربی و وزن بدن، کاهش فشار خون، پیشگیری و کنترل دیابت، جلوگیری از ابتلا به پوکی استخوان، جلوگیری و کنترل دردهای کمر از طریق تقویت عضلات، اجتناب از اختلالات عروقی قلب و مغز، کاهش افسردگی و اضطراب، کاهش استرس و بهبود و افزایش اعتماد به نفس و کیفیت خواب می گردد.

فیت آسا برنامه ای هوشمند برای تناسب اندام و فعالیت بدنی است. پایه اصلی در فیت آسا، برنامه ریزی فعالیت بدنی، متناسب با ویژگی های فردی شما است. در این برنامه، از زیرساخت های تلفن همراه از جمله پیام های رسان موبایل، اپلیکیشن موبایل و بسترهای فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز استفاده شده است.

مهمترین ویژگی های برنامه فیت آسا، شخصی سازی متناسب با نیاز هر کاربر (Personalized)، ارائه خدمات هوشمند (Smartارتباط مستمر و روزانه (Continuous)، مدل های ارزیابی و بازخورد (Feedback) و بهره گیری از مدرن ترین ظرفیت های فناوری اطلاعات و ارتباطات از جمله فناوری های موبایل است.

فیت آسا در قالبی شاد مفرح (Fun) و بازیگونه (Gamification) به شرکت کنندگان عرضه می گردد. خدمات اصلی در این برنامه بصورت رایگان ارائه می شود.

فیت آسا توسط جمعی از متخصصان و مشاوران تربیت بدنی و ورزش، پزشکان و استادان دانشگاه همراه با مهندسان و کارشناسان فناوری اطلاعات و ارتباطات در حوزه های مختلف و با همکاری موسسات پژوهشی کشور و باشگاه های ورزشی طراحی و تقدیم تان شده است و توسط دستگاه ها و نهادهای دولتی و عمومی حمایت می شود.

در فیت آسا، شاخصهای کلیدی مرتبط با فعالیت بدنی در زمینه سلامت جسم و روان، مورد توجه قرار گرفته است.

مشاوره های تخصصی فیت آسا با برترین مشاوران کشور در حوزه های مختلف ورزشی و فعالیت بدنی و تناسب اندام  از دیگر ویژگی های سامانه می باشد. مشاوره ها با سیستمی مدرن به طریقه آنلاین و تلفنی و بصورت صوتی، تصویری و پیامکی صورت می گیرد.

فیت آسا از یک سامانه مکان یاب جغرافیایی به نام “فیت یاب” برای معرفی باشگاه به علاقمندان بهره می برد. با استفاده از این سامانه، کاربران می توانند باشگاه های نزدیکتر به محل سکونت یا محل حضور خود را شناسایی کنند و بر اساس ویژگی ها و امکانات باشگاه مورد نظر و پیشنهادهای ویژه، با صدور معرفی نامه به باشگاه معرفی می شوند و ضمن امکان استفاده از خدمات باشگاه از جمله خدمات VIP، از تخفیف باشگاه ویژه برنامه فیت آسا نیز بهره مند گردند.

باشگاه ها یک رکن مهم در برنامه های فعالیت بدنی می باشند. فیت آسا، بر مبنای یک ساز و کار خوداظهاری، باشگاه ها را ممیزی و ارزیابی می نماید و به باشگاه های استاندارد و واجد شرایط اجازه عضویت در سامانه فیت آسا را می دهد.

کاربرانی که علاقمند به استفاده از خدمات غیررایگان باشگاه ها هستند می توانند با مراجعه به باشگاه و ارسال یک پیامک (SMS) یا با استفاده از QR Code ثبت نام نمایند.

دوره آنلاین و لوح فشرده آموزشی فعالیت بدنی دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است مورد تایید وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی کشور قرار گرفته است و تا کنون هزاران نفر از برنامه و محتوایش استفاده کرده اند.

علاقمندان همچنین این فرصت را دارند که در وبینارهای عمومی و تخصصی حضور یابند. وبینارها توسط اساتید برگزیده و برتر و مدرسین دانشگاه برگزار می شوند و شرکت کنندگان بدون محدودیت جغرافیایی می توانند از اقصا نقاط ایران در آن حضور یابند.

فعالیت بدنی ضامن سلامت، طراوت و شادابی روح و جسم است. اگر به تناسب اندام و زیبایی و قامتی موزون می اندیشید، اگر چاق هستید یا دچار اضافه وزن یا حتی لاغر، اگر خانم هستید یا آقا، اگر جوان هستید یا پیر، اگر سالم هستید یا بیمار و در نهایت اگر به سلامت خود خانواده تان اهمیت می دهید و دنبال راهکاری برای آن هستید فیت آسا راهکار هوشمندی را تقدیم شما می نماید و با جوایز ویژه و خدمات VIP و  رایگان و تخفیف های باورنکردنی برای باشگاه ها منتظر شماست.

خبرهای تصویری

نظرات ارزشمند شما