برگزاری کمپین هوشمند فعالیت بدنی و تناسب اندام برای سازمان های دولتی، عمومی و خصوصی

فیت آسا اقدام به برگزاری کمپین های هوشمند فعالیت بدنی برای کارکنان سازمان ها اعم از سازمان های دولتی، خصوصی و نهادهای عمومی نموده است.

کمپین هوشمند فعالیت بدنی شامل یک برنامه سه ماهه فعالیت بدنی با امکان تمدید برای کارکنان می باشد که در کنار آن، خدمات باشگاه های ورزشی و همچنین سرویس های آنلاین و هوشمند (Smart) با هدف ارتباط مستمر (Continuous) و شخصی سازی شده (Personalized) با کارکنان، یادآوری برنامه ها، پایش و بازخوردهای هوشمند (Smart Monitoring & Feedback) و آموزش و مشاوره  را در برمی گیرد که در قالبی مفرح و بازیگونه (Gamification) ارائه می شود.

فعالیت بدنی، یک راه حل ساده برای حل بسیاری از مشکلات به ظاهر پیچیده در سازمان ها می باشد.

به عنوان مثال استرس در محیط کار، یکی از معضلات بسیاری از سازمان ها و مشاغل بویژه مشاغل اداری است. پژوهش های مختلف نشان داده اند فعالیت بدنی می تواند بنحو چشمگیری از استرس فرد بکاهد و بهره وری را در وی و سازمان افزایش دهد.

همچنین مشکل مهم دیگر در برقراری ارتبطات بین فردی در سازمان ها و چالش های منتج از آن است. اگر برای بهبود روابط بین فردی در سازمان به اقدامات مختلفی مبادرت کرده اید خوب است به ارتقای فعالیت بدنی کارکنان، به عنوان یک راهکار آسان فکر کنید.

فعالیت و تمرینات بدنی همچنین از بروز بیماری ها بویژه بیماری های اسکلتی عضلانی، پیشگیری می کند و نتیجتا میزان غیبت از محیط کار و مرخصی های استعلاجی را کاهش می دهد.

فعالیت بدنی با تقویت دستگاه قلبی – تنفسی، تناسب اندام، کاهش وزن، کاهش ابتلا به سندرم متابولیک و بیماری هایی همچون دیابت، تقویت توان فکری و خلاقیت، افزایش انرژی و رفع افسردگی در کارکنان، عامل ارتقای بهره وری در سازمان می شود.

کمپین هوشمند فعالیت بدنی شامل برنامه های ذیل برای کارکنان سازمان ها است:

  1. ارائه برنامه برای فعالیت بدنی روزانه کارکنان و خانواده های آنها متناسب با ویژگی های فردی،
  2. ارزیابی وضعیت جسمانی و میزان آمادگی قلبی – تنفسی کارکنان سازمان در یک سمینار حضوری
  3. معرفی به باشگاه های تناسب اندام و ورزشی (با معرفی نامه رسمی و پشتیبانی دستگاه و خدمات رایگان یا با تخفیف های ویژه و خدمات VIP)
  4. آموزش مجازی فعالیت بدنی (دارای امتیاز ضمن خدمت برای کارکنان دولت)
  5. وبینار آموزشی فعالیت بدنی (بویژه برای دستگاه هایی که شعب آنها در سطح کشور پراکنده است)
  6. ارزیابی و بازخوردها و توصیه های هوشمند فعالیت بدنی و سلامتی به کارکنان
  7. پیام های عمومی و هوشمند روزانه (شامل پیام های آموزشی، انگیزشی و یادآور)
  8. مشاوره (متناسب با نیاز کارکنان)
  9. برنامه ها و تورهای ورزشی و تمرینی

در کنار این برنامه ها فیت آسا امکان ارائه لوح فشرده و برگزاری دوره آنلاین و چند رسانه ای فعالیت بدنی را برای کارکنان سازمان ها فراهم کرده است. این دوره که بصورت آنلاین برگزار می شود دارای امتیاز آموزش ضمن خدمت برای کارکنان دولت است (با تاییدیه و مجوز از سازمان برنامه و بودجه).

سازمان ها اعم از دستگاه دولتی یا خصوصی و نهادهای عمومی می توانند برای استفاده از این برنامه با ما تماس بگیرند.

خبرهای تصویری

نظرات ارزشمند شما